żółty

Świat Filipa

blok blok blok blok domek
drzewo2 kwiat szkoła
Dom Filipa otoczenie
X Pobierz pdf

Latawiec

Kolorowy? Z ogonem? A może w kształcie głowy tygrysa? Sprawdź w jak prosty sposób możesz wykonać swój własny, niepowtarzalny latawiec. Zaproś do zabawy koleżanki i kolegów - jeśli każdy z was wykona inny latawiec i razem wyruszycie z nimi na podwórko, zabawa będzie doskonała.

Kliknij w plik PDF, by dowiedzieć się, jak krok po kroku, zrobić swój własny,
kolorowy latawiec.

Filip Filip Filip Mleko

Filip

uwielbia być w ruchu! Podąża jednak nie tylko za piłką na boisku, ale także za nowinkami ze świata nowych technologii i multimediów. Pasjonuje go wirtualny świat, jest nie do pokonania w swoich ukochanych grach komputerowych i potrafi wymienić jednym tchem wszystkich graczy FC Barcelony.

Pokój Filipa

Może tu jest trochę bałaganu, ale w końcu Filip żyje w dwóch rzeczywistościach – tej zwykłej i wirtualnej. A nie da się robić porządku w dwóch jednocześnie, prawda?

  1. Poznaj robota Śrubotka. To dobry kumpel Filipa, z którym można sobie pogadać! Kliknij w niego i zadaj mu pytanie
  2. Kliknij w nożyczki i dowiedz się, jak z pomocą rodzica zrobić piękny, odrzutowy latawiec do puszczania w ogrodzie.
x

Boisko

Co może być fajniejsze od zabawy? Tylko zabawa na świeżym powietrzu!

  1. Kliknij w huśtawkę i poznaj scenariusze zabaw, które możesz wykorzystać ze swoimi przyjaciółmi na podwórku.
  2. Złap za piłkę do piłki nożnej! Czy wiesz, że najwięksi sportowcy, niezależnie od dyscypliny, piją często mleko? Kliknij w piłkę i dowiedz się, dlaczego ten napój jest tak ważny, gdy uprawia się sport!
  3. Piłka nożna, siatkówka… te sporty wszyscy znamy. Kliknij w kij do baseballa, żeby poznać najbardziej oryginalne i dziwne gry zespołowe świata!
x