żółty

Świat Zuzy

Dom Zuzy otoczenie motyl
X Pobierz pdf

Kolorowe, własnoręcznie zrobione
mleczne żelki!

Czy jest na świecie ktoś, kto nie kocha żelek? Niestety żelki, które są w sklepach,
często zawierają mnóstwo sztucznych barwników i konserwantów. Dlatego warto wykorzystać przepis Zuzy na żelki, które nie tylko są pyszne, ale także… zdrowe!


Czyż to nie żelkowy ideał?

X Pobierz pdf

Jak zrobić Przybornik na biurko?

Podobno na biurku prawdziwego artysty zawsze panuje kreatywny rozgardiasz! Da się go jednak bardzo łatwo okiełznać własnoręcznie wykonanym przybornikiem, w którym znajdzie się miejsce na wszystkie potrzebne rzeczy – kredki, ołówki, nożyczki czy flamastry.


Wystarczy kartonik po mleku i Twoja wyobraźnia, żeby zrobić piękny, jedyny w swoim rodzaju przybornik! To co? Gotowi do działania?

ciasteczka banany Zuza fartuszek czapka Zuzy trzepaczka pędzelki kredki paleta Mleko Kwiatki

Zuza

to urodzona artystka. Potrafi z kilku patyczków, papieru i kleju stworzyć prawdziwe dzieła sztuki! Sama robi karnawałowe maski, przerabia swoje ubranka, pisze wierszyki a nawet… wymyśla własne kroki taneczne! Ale to nie wszystko, bo nasza utalentowana Zuza potrafi także gotować! I to jak! Chcesz dowiedzieć się jak zrobić pyszny mleczny koktajl albo popisowe owsiane ciasteczka? Odwiedź Zuzę!

Kuchnia Zuzy

to miejsce, w którym powstają pyszne mleczne desery i łakocie. Zuza uwielbia gotować i częstować swoimi potrawami swoje koleżanki i kolegów! Masz ochotę na coś pysznego?

  1. Masz ochotę na coś… mlecznego? Kliknij na lodówkę i dowiedz się jak z mleka wyczarować pyszny, mleczny pudding z owocami i nasionami chia!
  2. Zuza ma swoją słodką słabość…kocha żelki! Jeśli jesteś żelkożercą tak jak ona,
    kliknij w mikser i dowiedz się, jak zrobić żelkowe pyszności samemu!
  3. Kliknij na kartony stojące na stole, by poznać ciekawostki na ich temat.
x

Pracownia Zuzy

Witaj w królestwie Zuzy - jej artystycznej pracowni! Jak widzisz, jest tutaj mnóstwo rzeczy, z których Zuza potrafi wyczarować zabawki, przebrania i piękną biżuterię.

  1. Widzisz te kartoniki po mleku? Kliknij w nie, żeby zobaczyć, jak wyczarować z nich piękną, srebrną maskę na bal przebierańców.
  2. Prezenty wykonywane własnoręcznie cieszą najbardziej! Kliknij w pudełko przewiązane kokardką i dowiedz się jak samodzielnie zrobić przybornik na biurko dla Mamy albo przyjaciółki!
  3. Marzy Ci się nowa kreacja? Kliknij w sukienkę na wieszaku i sprawdź, jak z niepotrzebnych ubrań i resztek materiału wyczarować oryginalną kreację!
x